A Naszályi Tanulóifjúságért Alapítvány

Az iskolánkban folyó tanulmányi, sport és kulturális életet A Naszályi Tanulóifjúságért Alapítvány támogatja:

Elnök:     Papné Kara Renáta
Tag:         Kugliné Hörömpöli Erika
Tag:         Csapó Julianna

Székhelye:    2899 Naszály, Iskola utca 1.
Adószáma:    19150079-1-11

Az alapítvány évek óta pályázatokkal, egyedi támogatásokkal segíti az osztályközösségek munkáját, illetve biztosítja a helyi tanulmányi és egyéb versenyek díjait, anyagilag támogatja a versenyzők és felkészítő tanáraik utazását.

Az alapítvány kuratóriumi elnökének beszámolója:

PAPNÉ KARA RENÁTA

KURATÓRIUMI ELNÖK TANÉVZÁRÓ KÖSZÖNTŐJE

Tisztelt Iskolaközösség! Tisztelt Vendégek!

Ismét eltelt egy év, hamarosan itt van a várva várt vakáció. A Naszályi Tanulóifjúságért Alapítvány nevében szeretnék röviden beszámolni a 2013/14-es tanévben végzett munkáról.

Nagy örömünkre szolgált, hogy az előző évekhez hasonlóan a 2013-as esztendőben is jelentős összeggel, 436 ezer forinttal támogatták alapítványunkat a kedves adózók. Ezúton is szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik adójuk 1%-ával hozzájárultak ahhoz, hogy a naszályi diákokat idén is támogathassuk. Más bevételi forrás csak a jótékonysági bálokból adódik.

Az így befolyt összeg a 2013614-es tanévben a következők szerint került szétosztásra:

1. Tanulmányi kirándulásra 198 ezer Ft
  2. Tanulmányi versenyekre 72 ezer Ft
  3. Sporteszközök vásárlására 65 ezer Ft
  4. Színházlátogatásra 58 ezer Ft

A jótékonysági bál bevételéből az idén nyári pilismaróti táborozáshoz nyújtunk 2 tanulónak támogatást.

Az előző évektől eltérően a mostani tanévben az egyéni könyvjutalmazások helyett szeretnénk közös ajándékot átadni az iskola tanulóinak, mellyel a napközis és szabadidős tevékenységet szeretnénk segíteni.

Gumilabdákkal, kosárlabdákkal és focilabdákkal kívánunk jó pihenést a nyárra és hasznos időtöltést minden kedves diáknak!

Az Alapítvány 2013. évi pénzügyi beszámolójának közzététele: